Close
Telefon : 0 258 265 0 375
GSM : 0 543 773 99 77
Faks : 0 258 265 0 375

Bizi Tanıyın

Firmamız Hilal Isı ünvanı adı altında Isıtma Ve Soğutma sektöründe Denizli de kurulmuştur. 1996 yılından sonra Isı sektörüne geçmiştir. Ünvanını Hilal Isı yaparak faaliyetini günümüze kadar devam ettirmiştir.
Firmamızın ürün yelpazesi "Isıtma Ve Soğutma" olmak üzere iki ana başlığa hitap etmektedir. Sattığımız ürün çeşidi ile "İnsanların gündelik hayatlarını daha kolay ve daha güzel bir hale getirmek" için verdiğimiz çaba, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını gün be gün takip etme sorumluluğunu da beraberinde getirmektedir. Her yeni günde etrafınıza baktığınızda Hilal Isı olarak sattığımız ürünleri görebilir ,sattığımız mallarla her zaman sonuna kadar yanınızda olduğumuzu bilebilirsiniz.

Vizyonumuz

Müşteri odaklıyız,Yüksek kalitedeki ürün ve teknolojileri tüketicilerimize sunuyoruz., kalitede mükemmeli amaçlıyoruz,İlerici ve değişime açığız,Başarımızı personelimize ve müşterilerimize borçluyuz, İletişimde açıklık ilkesiyle yol alıyoruz,Şeffaf bir şirket olma geleneğimizi koruyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin tercih ettiği tedarikçi firma olmaktır.Müşteri memnuniyeti ve menfaati bizim için önceliklidir. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile bir ortaklık atmosferi içinde problemlere çözüm getirebilme amacıyla müşterilerimizin gereksinimlerini önceden belirleyebilmek için kendimizi geliştiriyoruz.Hilal Isı topluma karşı sorumluluklarını her zaman önde tutma bilincindendir. İçinde yaşadığımız topluma ve temel değerlerine saygılı bir biçimde olmayı hedefler. Sürekli değişimin yanı sıra ekonomik ve sosyal gelişime de eşit oranda önem göstermektedir.Sistematik eğitim programları ile çalışmalarımızın bilgi, yetenek ve performanslarını arttırarak sizlere daha iyi hizmet sunmaya çalışıyoruz.